Главная » 2013 » Июль » 18
На працягу ўжо 16 гадоў кожнае лета хлопцы і дзяўчаты з розных куткоў Берасцейшчыны збіраюцца на лясной паляне каля Белага возера ў летніку "Лідар”. Аднак гэта не просты лагер і не кожны можа трапіць сюды – толькі самая спартыўная, творчая і актыўная моладзь. У летнік прыязджаюць актывісты Беларускага рэспубліканскага саюза моладзі і Беларускай піянерскай арганізацыі, руху КВЗ і ўдзельнікі дзіцячага гарадскога парламента. Лагер дапамагае падлеткам развіваць лідарскія здольнасці, вучыць працаваць у дружным калектыве. У гэтым годзе разам сабралася група з 30 чалавек, сярэдні ўзрост якой складаў 15 гадоў.

... Читать дальше »
Просмотров: 507 | Добавил: Alex | Дата: 18.07.2013

И мечта твоя сбудется! Как подружиться с доброй феей и когда прилетит волшебник в голубом вертолёте? Рецептами исполнения желаний делится Дарья Курганова в рубрике «По душам».

Чем блеснуть на пляжной вечеринке и какая обувь нынче в моде? О чудесных превращениях балеток в эспадрильи рассказывает рубрика «Хэнд-мейд».

Чтобы за тобой все бегали… Не об этом ли мечтаешь ты и твой физрук? Секреты красивой фигуры и хорошего настроения раскрывают юнкоры «ПВ» в рубрике «Спортклуб».

____________________________________________

Подписаться на «ПВ» можно в любом отделении связи РУП «Белпочта», также «Переход ... Читать дальше »
Просмотров: 453 | Добавил: Alex | Дата: 18.07.2013

Яндекс.Метрика
Индекс цитирования